X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

دانلود SnapReader v1.5 - نرم افزار تبدیل عکس به متن و صدا


دانلود SnapReader v1.5 - نرم افزار تبدیل عکس به متن و صدا

فرض کنید شما می خواهید یک متن کاغذی مانند نام، قرارداد، روزنامه، مقاله، کتاب و ... را وارد کامپیوترکنید تا در مطالعات خود یا تهیه گزارشات و ... مورد استفاده قرار دهید. اولین راهی که به ذهن می رسد این است که متن موجود در این اسناد دوباره به وسیله اپراتور تایپ شود. بدیهی است این کار بسیار وقت گیر است. دومین راهی که در سال های اخیر در بسیاری از سازمانها مورد استفاده قرار گرفته است، تصویر برداری از روی اسناد کاغذی به وسیله اسکنرها و انتقال تصاویر دیجیتالی تولید شده به سیستم های کامپیوتری می باشد. ولی در این روش هم امکان ویرایش و جستجوی سند وجود نخواهد داشت.
فرآیند OCR مشکل فوق را برطرف می کند، به این ترتیب که تصویر دیجیتال اسناد را دریافت کرده و با تحلیل محتوای آنها اطلاعات مختلف موجود را شناسایی کرده، و فرآیند تبدیل خودکار تصویر به متن را انجام می دهد. نرم افزار SnapReader این فناوری را به کار بسته، شما تصاویر گرفته شده از روی اسناد به وسیله اسکنرها و یا انواع دوربین های دیجیتال را در این برنامه وارد کنید و در خروجی، فایل متنی و یا صوتی نوشته های اسکن شده را دریافت کنید.
این نرم افزار بسیار قوی و دارای استفاده آسان است. از دیگر قابلیت های این نرم افزار پشتیبانی از فرمت های خروجی PDF, HTML, RTF, TXT و WAV می باشد.
این نرم افزار از 11 زبان مختلف پشتیبانی می کند. و دارای ویرایشگر های WYSIWYG می باشد. همچنین قابلیت تبدیل متن به گفتار با استفاده از یک پلاگین رمزگذار MP3 را دارد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار SnapReader:
- پشتیبانی از فناوری جدید OCR
- قابلیت ایجاد متن و صدا از تصاویر اسناد
- پشتیبانی از فرمت های خروجی OCR از جمله: PDF, HTML, RTF, TXT و WAV
- پشتیبانی از 11 زبان مختلف
- دارای ویرایشگر های WYSIWYG
- قابلیت پشتیبانی ازتصاویر گرفته شده با وب کم های های - دف
- قابلیت پشتیبانی از تصاویر گرفته شده با انواع دوربین های دیجیتال
- قابلیت تبدیل متن به گفتار با استفاده از یک پلاگین رمزگذار MP3
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز
و ...قیمت: 29.95 Dollar
حجم فایل: 9.63 مگابایت
دانلود - (مستقیم)
دانلود - (کمکی)
رمز فایل: www.p30download.com

آخرین ارسال ها